Webmastering

strony WWW, które pracują

Oprócz stron-wizytówek, które przedstawiają firmę, pokazują produkty i podają kontakty budujemy strony, które pracują, pozwalające na zarabianie - realizowanie istotnych elementów działań firmy dzięki mechanizmom strony.

Najprostszym przykładem takich stron są sklepy internetowe, narzędzia do konfigurowania produktów (kolor fotela, wybór silnika, rodzaj lakieru na karoserii) i ich prezentacji. Cenna może być możliwość telekonferencji i prezentacji bez konieczności zmuszania swoich potencjalnych klientów do instalowania obcego oprogramowania na ich komputerach.

WebRTC*

Jeśli tylko zgodziłeś się, żeby Twoje przeglądarka mogła skorzystać z Twojej kamery przy komputerze lub w telefonie, możesz widzieć to, co ona widzi. Już wiesz, czy w miejscu gdzie jesteś, jest wystarczająco dużo światła i czy plan - właściwy.


Do skorzystania z technologii WebRTC nie potrzebujesz nic oprócz przeglądarki webowej i kamerki (choćby takiej w telefonie), zarówno po stronie nadawcy, jak i odbiorcy. Dostarczamy narzędzia - do telekonferencji, prezentacji, wykładów i wsparcia technicznego.

Pasek*

Najprawdopodobniej zanim przeczytałeś ten tekst, już poznałeś kilka wiadomości z przesuwającego się poniżej paska. Jesteśmy potomkami wielu pokoleń myśliwych, więc ruchomy cel jest ciekawszy ...

Na tej samej powierzchni swojej strony, możesz zmieścić dużo więcej informacji.Nie unikamy stosowania dobrych, sprawdzonych i popularnych systemów zarządzania treścią i tworzenia dynamicznych stron WWW takich jak: Joomla, Wordpress czy Drupal, ale jesteśmy przekonani, że to nie zawsze wystarcza.


WebRTC – Nazwa technologii WebRTC nie ma innego związku z nazwą naszej firmy niż tylko to, że z niej chętnie korzystamy. Co może być zaskakujące, technologia WebRTC jest nowsza niż firma RTC.

Pasek – Dynamicznie czytana zawartość paska - dzięki uprzejmości WP.PL. Niestety "tracking disabled/blokada śledzenia" uniemożliwia wyświetlanie wiadomości dynamicznych z wp.pl.